LYNDAPHARMA HAKKINDA

Hakkımızda

İnsan sağlığını korumayı ve iyileştirmeyi amaçlayan bir firma olarak sektörel analizler ve AR-GE çalışmalarına 2020 yılında başladık. Bu çalışmalar sonucunda öncelikle kadın sağlığını hedef alan yüksek standartlı ürünlere yoğunlaşarak 2022 yılında üretime geçtik. Sektördeki yolculuğumuz boyunca geliştirdiğimiz ve geliştireceğimiz ürünler vasıtasıyla insan sağlığına katkı sağlamayı, Avrupa standartlarında kaliteli hammaddeler kullanarak yenilikçi ürünler elde etmeyi amaçlıyoruz. LyndaPharma, insan sağlığına olumsuz etki edecek hiçbir bileşen kullanmamayı kendine düstur edinmiş bir kuruluştur. Sektörde söz sahibi olma yolunda emin adımlarla ilerlerken, yeni ürünlerle tıbbi çözümlere ulaşmanın ve bunları insanların hizmetine en hızlı şekilde sunmanın gereğine inanıyoruz. İnsan yaşamını pozitif yönde değiştirmeye tutkuyla bağlı bir kuruluş olarak cesaretimizden ve inancımızdan güç alıyor, kararlarımızı bu duygularla ve insan hayatına olan saygımızla hayata geçiriyoruz. İyi işler yapmanın insan yaşamını iyileştireceğine olan inancımız nedeniyle işimizin her daim başındayız. Bugün yaptıklarımızla daha iyi bir yarın kurmayı amaçlıyor, kendimizle ve yaptıklarımızla gurur duyuyoruz.

Misyonumuz

LyndaPharma; faaliyet gösterdiği besin takviyesi (OTC) alanında insan sağlığını koruyan, iyileştiren ve yaşam kalitesini arttıran, yüksek kalite standartlarında ve etkili ürünler geliştirerek kullanıma sunmayı hedeflemektedir. Alanında uzman ekibimizle birlikte, toplumumuzun evrensel düzeyde yaşam kalitesine ulaşmasını hedefleyen çalışmalarına durmaksızın devam etmektir. Amacımız; profesyonelliği ön planda tutan, güvenilir, insan sağlığını her şeyden fazla önemseyen, yüksek standartlarda ve etkili bir marka haline gelmektir.

Vizyonumuz

İnsan sağlığını hedef alarak, yenilikçi ve farklı bir anlayışla, tedaviye destek ürünleri yüksek kaliteli etken maddeler kullanarak üretmek, insan sağlığını her şeyin üstünde tutarak emin adımlarla Besin Takviyesi (OTC) alanında ülkemizin en güvenilir OTC firmaları arasında yer almak.